Doktorlar İçin

Neden Üye Olmalıyım?

hastalarsoruyor.com soru cevap, online tahlil sonucu yorumlama, tıbbi ikinci görüş alma ve bilgi paylaşım esasına dayanan Türkiye’nin ilk ve tek sağlık sitesidir. Sizlerin daha fazla hasta kitlesine ulaşmanıza ve daha fazla hastaya hizmet etmenize yardımcı olur.

Soru cevaplayın…

Soru cevaplayın…

Soru cevaplamak, hastalarsoruyor.com sitesinin binlerce ziyaretçisi ile aranızdaki en etkili iletişim yoludur.

Uzmanlık alanınıza giren konularda hasta, hasta yakınları ve ziyaretçilerin sorularını cevaplamak, daha geniş bir hasta kitlesine ulaşmanıza yardımcı olur.

Soru cevaplamak, diğer yöntemlerle size ulaşamayan hastalara ulaşmanıza yardımcı olur. Böylece daha fazla hastaya hizmet verebilir ve ek gelir elde edebilirsiniz.

Soru cevaplamak, bilinirliğinizi artırmaya ve daha fazla hasta tarafından tercih edilmenize yardımcı olur.

Online tahlil sonucu yorumlayın…

Uzmanlık alanınıza giren tahlil, tetkik ve test sonuçlarını yorumlayarak hem daha geniş bir hasta kitlesine ulaşabilir, hem de ek gelir elde edebilirsiniz. Online tahlil sonucu yorumlamak, bilinirliğinizi artırmaya ve daha fazla hasta tarafından tercih edilmenize yardımcı olur.
Tahlil sonucu yorumlayın…
Hastalarınıza tavsiyelerde bulunun…

Tıbbi ikinci görüş bildirin…

Birçok hasta, tanı veya tedavisiyle ilgili bir veya daha fazla doktordan daha görüş almak ister. Bu hastanın kendisini daha bilinçli ve güvende hissetmelerini sağlar.

Tıbbi ikinci görüş alma, özellikle önemli tıbbi kararlar söz konusu olduğunda sık başvurulan bir yaklaşımdır.

Uzmanlık alanızla ilgili konularda tıbbi ikinci görüş bildirerek hem hastalarsoruyor.com sitesinin binlerce ziyaretçisi ile iletişime girebilir, daha fazla hastaya ulaşabilir, hem de bu hizmetin karşılığı olarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Hastalarınıza tavsiyelerde bulunun…

Uzmanlık alanınıza giren hastalıklar, tedaviler veya ameliyatlar ile ilgili konularda hastalarınıza çeşitli tavsiyelerde bulunun (örnek tavsiye). Doktor tavsiyeleri internet ortamında hastalar tarafından sıkça aranmaktadır.

Hastalarsoruyor.com sitesindeki profil sayfanızda, uzmanlık alanınızla ilgili tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Doktorların tavsiyeleri, hastaların tıbbi durumları hakkında daha fazla bilgi edinmelerine, tedavi seçenekleri konusunda daha bilinçli kararlar vermelerine ve doktora daha fazla güven hissetmelerine neden olur.

Hastalarınıza tavsiyelerde bulunun…
Soru cevaplayın…

Görsel paylaş…

Hastalarsoruyor.com sitesindeki profil sayfanızda, muayenehaneniz, kliniğiniz, ameliyatlarınız ya da kendiniz ile ilgili çeşitli görselleri hastalarınız ile paylaşın (örnek görsel).

Hastalar tedavi olacakları doktorun resmini görmek ister. Hastanın gideceği doktorun resmini görmesi, hastaya güven verir. Ayrıca hastaya doktor hakkında bir fikir verir, hastanın doktorla daha fazla iletişim kurmasına, hastanın doktorla olan ilk buluşmasında kendini daha rahat hissetmesine yardımcı olur.

Hastalarınıza tavsiyelerde bulunun…

Makalenizi paylaşın…

Hastalarsoruyor.com sitesindeki profil sayfanızda, ilgi alanınıza giren konularda yazmış olduğunuz makaleleri paylaşarak, sitesinin binlerce ziyaretçisi ile iletişime girebilirsiniz.

Doktor makaleleri, hastalara, doktorun tıbbi bilgi ve deneyimine güvenmeleri konusunda yardımcı olur. Ayrıca hastalara, doktorla iletişim kurma fırsatı verir.

Doktor makaleleri, hastaların doktorlara soru sormaları ve görüşlerini paylaşmaları için bir fırsat sağlar. Bu, hastaların doktorlarıyla daha iyi bir iletişim kurmalarına yardımcı olur.

Video paylaşın…

Hastalarsoruyor.com sitesindeki profil sayfanızda, uzmanlık alanlarınızla ilgili konuşma, soru cevap, ameliyat videolarınızı paylaşın.

Doktor videoları, hastalara doktorun tıbbi bilgi ve deneyimine güvenmelerine yardımcı olur. Bu, hastalara, doktorlarıyla iletişim kurma fırsatı verir.

Doktor videoları, hastaların doktorlarına soru sorması ve görüşlerini paylaşmaları için bir fırsat sağlar. Bu şekilde kendi hedef kitlenizi büyüterek, daha fazla hastaya ulaşma fırsatı elde edersiniz.

Soru cevaplayın…