Online Tahlil Sonucu Yorumlama (Hizmet Bedeli 249 TL)

(Tahlil sonucu yorumlama ücretlidir. Hizmet bedeli 350 TL)

Dosya, Fotoğraf, Video Ekle (En fazla 5 dosya). Sitede yayınlanmayacak ve sorunuz cevaplandıktan sonra sistemden silinecektir. Dikkat! Sadece laboratuvar tahlil sonuçlarınız (kan, idrar, sperm, patoloji tahlili vb.) ve görüntüleme tetkiklerinin raporları (röntgen, MR, tomografi vb.) yorumlanacaktır. Fotoğraf, CD veya video şeklinde gönderilen görüntüleme tetkikleri yorumlanmayacaktır.
* Gsm numaranız web sitesinde yayınlanmayacak ve 3. kişiler ile paylaşılmayacaktır. Sadece sorunuza cevabın verildiğini bildirme sms'i göndermek için kullanılacaktır. Doldurulması zorunludur.
Fatura veya ödeme makbuzu için gereklidir. Sitede yayınlanmayacaktır.

Not: (*) ile belirtilen yerlerin doldurulması zorunludur.
Adınız, soyadınız, yüklediğiniz dosyalar, e-posta adresiniz, telefon numaranız ve size ait diğer bilgiler web sitesinde yayınlanmayacaktır. Tahlil sonuçlarınız sorunuz cevaplandıktan en geç 1 ay içerisinde sitem tarafından veri tabanından silinecektir.

Neden Online Tahlil Sonucu Yorumlama?


Neden Online Tahlil Sonucu Yorumlama?
7/24 tahlil sonucunuzu online olarak gönderip, uzmanlarımızdan yorum alabilirsiniz.

Tahlil sonucunuz editör tarafından onaylandıktan sonra ilgili doktora iletilir ve 24 saat içerisinde yorumlanarak eposta adresinize gönderilir.

Tahlil sonucunuzu kendi doktorunuza gösterene online tahlil sonucu yorumlama ile merakınızı giderebilirsiniz.

Online tahlil sonucu yorumlama ile, tahlil sonuçlarınızı kendi doktorunuz görene sonuçlarınız hakkında ön bilgi edinebilir ve doktorunuza daha detaylı sorular sorabilirisiniz.

Tahlil sonuçlarınızı mutlaka kendi doktorunuza da gösterin. Çünkü tahlil sonuçları yanında şikayetleriniz ve muayene bulguları da önemlidir. Hepsi bir bütün olarak değerlendirilmelidir.

Sonuçlarınızın başka doktor tarafından da değerlendirilmesi doğru tanı ve tedavinin uygulanabilmesi açısından önem taşır.

Online tahlil sonucu yorumlama, hastalarsoruyor.com akademik uzman kadrosu tarafından yapılır.

Doktorlarımız, göndermiş tahlil sonuçlarını değerlendirir, kendi yorumunu yapar ve raporlandırıp size gönderir.

Dikkat!


Görüntüleme tetkiklerinizin sadece yazılı raporları yorumlanır. Fotoğraf ve CD şeklinde gönderilen film, BT, MR vs gibi tetkikler yorumlanmaz.

Nasıl Çalışır?

Formu Doldur

Online tahlil sonucu yorumlama formunu doldurun. Aklınıza takılan ya da öğrenmek istediklerinizi detaylı bir biçimde yazın.

Rapor Yükle

Her türlü tahlil, tetkik, test, film, patoloji ya da diğer raporlarınızın fotoğrafını ya da dosyasını yükleyin.

Ödemenizi Yapın

Online tahlil sonucu yorumlama bedelini kredi kartınız ile güvenli bir şekilde ödeyin.

Tahlil Yorumunuzu Alın

hastalarsoruyor.com akademik uzman kadrosu tarafından değerlendirilen ve e posta adresinizi gönderilen tahlil sonucunuzu okuyun.

Örnek Tahlil Yorumu

Örnek Tahlil Yorumu

Neden Online Tahlil Yorumu?

Kolay Kullanım

Her türlü tahlil, tetkik ve test sonuç raporlarınızı online olarak gönderin, uzmanlarımız yorumlasın.

Güvenilirlik

Tahlil sonuçları ve kişisel bilgileriniz, hasta mahremiyeti gereğince sadece ilgili doktorlarımız tarafından görülür ve başka kişilerle paylaşılmaz.

Uzman Kadro

Göndermiş olduğunuz tahlil sonuçlarının değerlendirilmesi, hastalar soruyor.com akademik uzman kadrosu tarafından yapılmaktadır.

Online Tahlil Sonucu Yorumla