Psk. Şule Baş

Psk. Şule Baş

Psikolog

İzmir

Henüz paylaşım bulunmamaktadır.

Cevaplar

"Atipik pisikoz hastasıyım"

Psk. Şule Baş

Psk. Şule Baş

Psikolog

Merhaba. Alkol, atipik psikoz belirtilerini tetikleyebilir veya şiddetlendirebilir. Aşırı huzursuzluk, değişik hissetme gibi durumlar alkolün yan etkisi olabilir. Alkol tüketimini sınırlamanız veya tamamen bırakmanız bu belirtileri hafifletmeye yardımcı olabilir. Trev ... Devamını Gör

Henüz tavsiye bulunmamaktadır.
Henüz görsel bulunmamaktadır.
Henüz paylaşım bulunmamaktadır.
Henüz video bulunmamaktadır.
Henüz takipçi bulunmamaktadır.

Yorumlar

Yorum Ekle
Henüz yorum bulunmamaktadır.

Hakkında

Üniversitede İletişim Fakültesi’nde Reklamcılık alanında eğitim görürken konuk olarak Psikoloji bölümünde derslere katıldım ve psikoloji alanına olan tutkumu bu sayede keşfettim. Henüz birinci sınıfta iken keşfettiğim bu tutkumu geliştirmek için üniversitemin Çift Anadal programına başvurdum. Yüksek not ortalamam sayesinde fakülte birincisi olduğum için Tam Burslu olarak Psikoloji bölümüne kabul aldım. İki bölümü de birlikte okudum ve üniversiteyi bir yıl erken bitirdim. Üniversite üçüncüsü fakülte birincisi olarak mezun oldum. Okulumda Tezli Yüksek Lisans Programına tam burslu olarak kabul aldım ve programı başarı ile tamamladım. Yüksek lisans tezimde toplumsal cinsiyet (gender) ve sosyal medya alanında tez yazdım. 

Bu süreçte yurt içi ve dışında birçok bilimsel konferansa katıldım ve yayınlar yaptım. Üniversiteye girdiğim ilk günden beri kurumsal firmalarda deneyimler edindim ve çalıştım. Aynı zamanda da akademik çalışmalarda yer aldım. II. Uluslararası Sosyal ve Beşeri Bilimler Berlin Konferansı’nda bildiri sundum ve konferans kitabında yer aldım. Ankara Üniversitesi’nin akademik yayını FE Dergi’de araştırmam yayınlandı. Amsterdam Üniversitesi’nde “İletişim Bilimleri” Sertifika Programını tamamladım. Curtin ve Wharton Üniversitesi’nden sertifikalar aldım. Farklı platformlarda aktif olarak çalışmalarıma devam etmekteyim.

ODTÜ, Yıldız Teknik Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Beykent Üniversitesi, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi, İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu, Bahçeşehir Koleji, Ekin Koleji ve daha birçok eğitim kurumunda söyleşi ve seminer gerçekleştirdim. STK’lardan kurumsal şirketlere birçok kuruma eğitimler verdim.

Lisans ve yüksek lisans eğitimimden sonra da alanda yetkin uzmanlardan psikolojik testler ve farklı uygulama yetkinlikleri için birçok eğitim aldım: Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, Kriz ve Yas Terapisi Eğitimi, Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) Eğitimi Sertifika Programı, Tematik Algı Testi & Çocuklar İçin Tematik Algı Testi (TAT-CAT) Eğitimi Sertifika Programı, Yetişkin Klinik Değerlendirme ve Psikoterapi Uygulamaları Eğitimi, Yetişkin Psikoterapisinde 12 Test Eğitimi.

Bireylere, çocuk ve ergenlere, aile ve çiftlere psikolojik danışmanlık vermekteyim. Kaygı bozuklukları, panik atak, depresyon, bipolar bozukluk, sınav kaygısı, boşanma süreci, dikkat eksikliği, yeme bozuklukları, obsesif kompulsif bozukluk, aile içi veya çiftler arası iletişim çatışmaları, cinsiyet ve toplumsal cinsiyet, internet ve sosyal medya bağımlılığı ve sorunları vb. alanlarda psikolojik danışmanlık yapmaktayım.

Danışmanlıklarımda güvene dayalı bir ilişki içerisinde profesyonel olarak yol almaktayız. Daha iyi bir seni seçmek için iletişime geçebilirsin.

İletişim bilgisi girilmemiştir.