Covid-19

Tümü

@taylanbartug soru sordu, 1 yıl önce

Covid-19
@taylanbartug

Koronavirüs atlattım, belirtileri hala devam ediyor

Merhaba hocam.37 yaşındayım. 2 ay önce korona hastalığını atlattım. Ama iyileşmeme rağmen bazı korona virüsü belirtileri hala vücudumda kendini belli ediyor. Fazla öksürme, yorgunluk gibi belirtiler hala vücudumda hissediliyor. Ne kadar sürecek bu daha hocam ? ...

@Adnan Sağır soru sordu, 2 yıl önce

Covid-19
@Adnan Sağır

İki doz aşı olanlarda korona belirtileri nelerdir?

Covid 19 a yakalnadım 10 ay önce. İki doz biontech aşısı da oldum. Üşüttüm galiba, burun akıntım var, hapşırıyorum, boğazımda hafif ağrı var. corona olmuş muyumdur? ...

@Hera Öztürk soru sordu, 2 yıl önce

Covid-19
@Hera Öztürk

2 doz biontech aşısı olanlarda 3. doz gerekir mi?

2 doz biontech aşı olanların 3. dozu da olması gerekir mi ? Hangi durumlarda 3. Doz aşı yapılır ? ...

Covid -19 dan korunmak için mutlaka aşı olun

Covid 19 hastalığına yakalananların çoğunluğunu aşı olmayanlar oluşturmaktadır. Aşı olanlar hastalığa daha az yakalanmakta ve hastalığı daha hafif geçirmektedir. ... Devamını Gör

Sorular

Koronavirüs atlattım, belirtileri hala devam ediyor

Merhaba hocam.37 yaşındayım. 2 ay önce korona hastalığını atlattım. Ama iyileşmeme rağmen bazı korona virüsü belirtileri hala vücudumda kendini belli ediyor. Fazla öksürme, yorgunluk gibi belirtiler hala vücudumda hissediliyor. Ne kadar sürecek bu daha hocam ? ...

İki doz aşı olanlarda korona belirtileri nelerdir?

Covid 19 a yakalnadım 10 ay önce. İki doz biontech aşısı da oldum. Üşüttüm galiba, burun akıntım var, hapşırıyorum, boğazımda hafif ağrı var. corona olmuş muyumdur? ...

2 doz biontech aşısı olanlarda 3. doz gerekir mi?

2 doz biontech aşı olanların 3. dozu da olması gerekir mi ? Hangi durumlarda 3. Doz aşı yapılır ? ...

Covid-19 hastalığı geçirdim arada nefes alamıyorum

Covid-19 hastalığı geçirdim. Arada nefes alamıyorum? Ne yapabilirim? ...

Henüz sık sorulan soru bulunmamaktadır.

Tavsiyeler

hastalar soruyor.com editörleri

hastalar soruyor.com editörleri

Covid -19 dan korunmak için mutlaka aşı olun

Covid 19 hastalığına yakalananların çoğunluğunu aşı olmayanlar oluşturmaktadır. Aşı olanlar hastalığa daha az yakalanmakta ve hastalığı daha hafif geçirmektedir.

Henüz makale bulunmamaktadır.
Henüz video bulunmamaktadır.
Henüz görsel bulunmamaktadır.

Hakkında

Burada Covid-19 ya da Koronavirüs ile ilgili merak edilenleri, soruları, cevapları bulabilirsiniz. Siz de gruba katılın, merak ettiklerinizi sorun ya da kendi deneyimlerinizi paylaşın...